Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenabíhají Windows

Dobrý den mam dotaz, poté co zapnu Notebook mi místo nabíhání windows naběhne černá obrazovka a na ní je napsáno:
CLIENT MAC ADDR : 00 16 D4 5F C2 51 GUID 36323361-3865-3431-6237-0016D45FC251
DHCP....

Exi ting PXE ROM
prosím poraďte čím to může být.Děkuji.
Změna předmětu, původně: Windows (Kurt)
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

Všechno eště v 8 hod fungovalo prefektně až do tý doby než sem si nainstaloval jednu hru po instalaci se mi celý PC kousnul a já resetnul PC pak ž mi naskakovala jen ta chyba(Ta hra mi fungovala ale až teď se mi to stalo)