Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytáhnutí dat z flash disku

Ahoj, mám flash disk zároveň s mp3 přehrávačem. Zálohoval jsem si na něj nějaké věci a teď, když ho chci otevřít, tak to windows chce zformátovat. Zkoušel jsem to i pod Linuxem, ale je to to samé. Nevíte o nějakém prográmku, který by z flash disku vytáhnul data? Mp3 to přehráva v pohodě, dostanu se přes menu přehrávače i k ostaním složkám.

Máte-li možnost, zkuste udělat TIB obraz za pomocí sw. Acronis True Image. Vytvoření TIB soubor za tohoto programu namountujte pod nějakým písmenem a uvidíte jej jako diskovou jednotku.
Mám vyzkoušeno, že se takto lze dostat k datům, které jsem na flashdisku normálně vůbec neviděl.