Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rychly konvertor asf do avi?ci asf na DVD?

mam par prednasek v avi a asf, chci to dat na DVD, mam koupen divxToDVD ale tam nemuzu zadat na vstupu asf soubor - asf soubor mi zase vyleze z EZMerge (AVI MPEG RM WMV joiner). SC Video Convertor pak prevod do AVI trva 7 hodin.. uff mate nekdo pro me lepsi cestu nebo rychlejsi konvertor?

Ak EZMerge vie len asf vystup tak najlepsie urobis ak budes pouzivat nieco ine na spajanie alebo na co to potrebujes. Asf je dementny privatny format mrkvosoftu, a akykolvek program ktory do tohoto dementneho formatu cokolvek uklada si zasluzi len okamzite odinstalovanie :-)

Neviem co potrebujes spajat, ale ak nemas zdrojove videa v .asf tak nema zmysel sa drbat s asf, mpeg/avi joinerov existuje kopa, da sa pouzit virtualdub resp. virtualdubmod (vystup mas v avi) apod. Inac mpeg sa daju aj normalne spojit ako subory, napr. totalcommanderom, ak maju rovnaky format/velkost obrazu.

P.S. vseobecne pri spajani videi je dobre zachovat povodny format (napr. spajanie .avi videi vo virtualdub - nastavit v menu video - direct stream copy, a audio - direct stream copy), potom sa nezhorsuje kvalita a spajanie trva par sekund.