Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nero 8

Mám problém, je to docela o nervy, takže bych byla ráda kdybyste někdo poradil: Mám Nero 8, a když v Nero Vision začnu vypalovat, po nějaké době se objeví chybová zpráva že v aplikaci NeroVision.exe došlo k chybě, jestli to chci odeslat nebo ne, a pak se to vypne. Nemůžu tím pádem dostat z počítače nic na DVD. Díky

V nerovision dělám DVD s menu, mám videa ve formátu Mpeg, který jsou přehraný z VHS přes televizní kartu do počítače, ale tím to není, když z toho videa dám vypálit jen 5 minutovou část, tak se to vypálí. Problém je v souborech, který se vytváří hned s otevřením nera v Tento počítač/místní disk C:/WINDOWS/Pefetch ten soubor se jmenuje NEROVISION.EXE-03667E77.pf. Když dám vypálit DVD, tak se při kódování objeví chybová zpráva: V aplikaci NeroVision.exe došlo k chybě a je třeba ji zavřít........
no a tím pádem se to zavře a já nemám šanci dostat dlouhá videa na DVD.moc děkuju za jakoukoliv radu která bude fungovat