Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vir mi dělá potíže

zdravím dnes jsem zjistil že mám v pc vir bůh ví jak je tam dlouho, ale asi dost, pořád se mi restartovalo nero a winamp, avast nic nenašel tak jsem si stáhnul nod 32, ten ho našel v program files/ad avantage/ffext.mod... nod taky říká že mám hodně poškozených adresářů, kontroloval jsem registr a tam je chyb no prostě stovky. pokoušel jsem se odstranit vir pomocí nodu ale on mi ani nedává na výběr abych ho něak odstranil.ten vir mi poškodil co se dalo.možná ho tam můžu mít i týdny. prosím pomoc

Pokud máš HDD rozdělený na datový a systémový oddíl, není problém windowsy přeistalovat, pokud máš však jeden oddíl, musíš si data přetahnout do jinýho PC či třeba na flash disk, DVD...Ale pozor, abys tam s těma datama nepřetáh i nějakýho toho vira, to bys ho tam pak měl zpátky.

Skus Linux a budes mat pokoj s virusmi a vselijakou inou haveti, nakolko v Linuxe take nieco neni... Nemusi platit kazde 2 roky za NOD32 a ine programy...
Budes mat viac casu na to co potrebujes robit na PC, a nie sa furt dokola starat o viry, napadnutia a inu havet...