Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klavesnica - zmenit z anglicke na slovensku

Zdravim,mam problem.Mam nainstalovany Windows XP essential 2 a mam na nom anglicku klavesnicuale potrebujem ju niejako zmenit na slovensku pretoze potrebujem slovenske znaky,diakritiku na pisanie.Skusal som aj zmenit nastavenia v jazykoch ale nejde to.Mozete mi poradit ako to spravit alebo ci sa da stiahnut nieco z netu aby to slo?dakujem
Změna předmětu, původně: klavesnica (LaKr) (Kráťa)

Co je windows xp essentials 2 ? Pokial je ten windows nejak upravovany tak si to ries s tym kto to vyrobil, bohvie co vsetko tam odstranil. INak je to mozne len cez nastavenie jazykov, tam kde si pridavas, ake mas klavesnice v systeme, standartne tam mas anglicku, takze si pridaj tu co potrebujes.