Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalačka IE7 pro Vistu (instalace IE Vista)

Dobrý den, prosím Vás podařilo se mi odinstalovat IE 7 . Mám Vistu Home Premium . Potřebuji instalačku na IE 7. Na stránkách Microsoftu je pouze na XP (ktere jsem zkousel ale instalaci přeruší hláška že neni podporován operační systém) Home Premium legální tudiž by měl jít stáhnout hladce prohlížeč ne ?

Změna předmětu, původně: instalace IE Vista (Fuente)

Vy jste opravdu smazal adresář "C:\Program Files\Internet Explorer" .Podívejte se zda tento adresář existuje. Samotný IE 7 je soubor "iexplore.exe" v tomto adresáři.(Úplná cesta je tedy "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe". Jestliže tento soubor poklepáním spustíte, spustí se IE. Potom vytvořte jeho zástupce na ploše. (Předpokládám, že systém je nainstalován na disku C: jinak nutno změnit.)