Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet Explorer 7 si vymýšlí chybu

Internet Explorer7 se dá říci, se totálně zbláznil.
Odmítá zobrazit stránku s tím, že se na ní vyskytly chyby, když tu stránku umístím jinam (třeba na disk) a otevře se tam, tak funguje.

Takže když ten soubor přejmenuju (na serveru) tak to funguje ano s naprosto totožným výstupem do klienta.

Co navrhujete ]:(

Disk je iná bezpečnostná zóna, takže problém by som hľadal tam. Ak to bude fungovať po zaradení stránky medzi dôveryhodné (Trusted Sites), tak je to jasné.

Predpokladám, že je na stránke JavaScript, ktorý sa snaží pristupovať na inú doménu (alebo niečo podobné).

Edit: Pomohlo by, keby si upresnil, o akú chybu ide, alebo dal odkaz na tú stránku.