Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem datová karta do notebooku

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli mi pude datová karta do notebooku ? třeba ta jak je od T-mobilu .....ta 4G........:-).......mam sice doma internet přes router, ale dojíždím na intr a tam by se mi taky hodil internet ...;-)..mám Fujistu siemens AMILO Pi 2530.......Díky moc za odpověď.;-)

Nepujde, karta od t-mobile je do PCMCIA slotu a vaš notas ma ExpressCard slot.
Je tu řešení a to redukce PCMCIA na ExpressCard, ale stojí víc než 3000Kč: -?
Další možnost zavolat do t-mobile jestli už mají karty do ExpressCard slotu, zatim o ní nevim.A další možnost je Vodafone ten myslim karty do ExpressCard do slotu má nebo O2 a Ufon ty se připojují přez USB.