Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bios - rozšířené nastavení

zdravím, na desce gigabyte se mi po stisknuti kombinace ctrl + f1 otevrou moznosti nastavování frekvence pameti a procesoru, napeti apod. Potreboval bych na druhé desce
ECS K7VMM+ pretaktovat procesor athlon xp 2200+ ale v biosu nefakci kombinace ctrl + f1. je pro tyto desky nejaka jina kombinace pro otevreni rozsirenych nastavení?

Tak asrock zrovna není nic špatného, je to filiálka asusu a dělají dobré a levné boardy. Před třemi lety jsme vybavili učebnu 11 počítači právě s těmito boardy (hlavní kritérium výběru byla cena). Běží už čtvrtým rokem a ani jedna se nereklamovala a nikdy s nimi nebyl jediný problém. Na druhou stranu, domů, kde mě počítač živí bych si pár stovek připlatil a koupil přece jen něco s větší základní výbavou.