Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem průzkumník Windows přestal pracovat

Dobrý den, používám Windows VISTA asi rok a běží bez problémů. Pouze poslední dobou se mi objeví občas hláška Průzkumník windows přetal pracovat. Na cca 10-20 sec se ztratí ikony z plochy a pak se zase vrátí zpět a systém běží dál včetně otevřených aplikací. V hlášení problémů je napsáno :Název události problému: APPCRASH,Název aplikace: Explorer.EXE, Název chybného modulu: ntdll.dll,... Nevíte co s tím nebo co to může způsobovat. V poslední době jsem žádný velký zásah neprováděl jen aktualizoval BIOS. ( to by na to ale nemělo mít vliv ) snad.

Dělá to když zavírám okna průzkumníka ( tento počítač, koš, ....... )
popis je tady:
Název události problému: APPCRASH
Název aplikace: Explorer.EXE
Verze aplikace: 6.0.6000.16549
Časové razítko aplikace: 46d230c5
Název chybného modulu: ctbr.dll_unloaded
Verze chybného modulu: 0.0.0.0
Časové razítko chybného modulu: 2a425e19
Kód výjimky: c0000005
Posun výjimky: 03bf739d
Verze operačního systému: 6.0.6000.2.0.0.768.3
ID národního prostředí: 1029
Další informace 1: ee0c
Další informace 2: 0f3137665bbf0bb676c8a16f3fa76e52
Další informace 3: 18d8
Další informace 4: 77c164b6b8ca591fa916a77b9d6f7978

Soubory, které popisují problém (některé soubory už nemusí být k dispozici)
Version.txt
AppCompat.txt
minidump.mdmp

Zkusil jsem obnovu systému k bodu obnovení a zatím jede. Doufám že to vydrží. Někdo psal, že to mohl způsobit Crawler toolbar a je pravda, že s touto lištou v IE jsem den před tím něco prováděl ( chtěl jsem ji zakázat v IE ). Nevím co je to za program, stáhl se mi s nějakou aktualizací Spayware Terminátora.