Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kam vlozit odradkovani v mediawiki

Dobry den, mam stranky na ic.cz kde je nahore reklamni lista, nevite jaky php soubor mam upravit abych vykresloval stranky o radek dva niz? Potrebuju vlozit asi tag br tam kde zacina skladani vysledne php stranky. Dost sem hledal a nic, poradite?

No to je úplně nejlepší - chtít poradit s kódem a nedat odkaz :-D

Střelím naslepo, netuším, kam a jak to ten hosting vkládá, ale pokud se týká Mediawiki, tak by nejspíš asi přicházela v úvahu změna v použitém skinu, soubor /skins/nazev_skinu.php. Je-li skinů více, tak upravit pro každý skin zvlášť.

Myslel jsem, ze v:
skins/common/wikistandard.css

to bude tenhle radek, konkretne atribut margin, ale bohuzel nic se nemeni

body { margin: 0px; padding: 4px; color: black; }

A jak pisete srovnavat pres localhost to nemuzu. Pouzivam VertigoServer na php a kdyz si necham mediawiki zobrazit chce to po me nainstalovat, copak to muzu kdyz na disku nemam databazi?

vazne uz nevim :-/