Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace WinXP - vybrat jen některé NEFUNGUJE

Zdravím, přeinstaloval jsem nový Windows XP SP2.

Při předchozích instalacích o fungovalo tak, jak jsem chtěl:
Nastavil jsem "Stahovat aktualizace automaticky, ale čas zvolím ručně".
Takto se stáhly 2 první aktualizace, a pak kupa dalších a pak jsem si mohl vybrat jaké chci instalovat (např. nechci WMP11, tak jsem zrušil zaškrtnutí a systém ho neinstaloval)

Nyní však systém várku aktualizací stáhne, ale umožní mi ji instalovat pouze při vypnutí počítače. Jak z tohoto problému ven?

Pomůže, když nastavím "Oznamovat, ale aktualizace nestahovat ani neinstalovat?

Děkuji všem moc za rady.

Pomůže, když nastavím "Oznamovat, ale aktualizace nestahovat ani neinstalovat?

Ano, malo by. Ja to mam nastavene tak a vzdy sa ma pyta, ci stiahnut co stiahnut a kedy to instalovat. :-) Tak mam prehlad, co sa nainstaluje a co nie.

Ale opravdu nevím, proč systém teď najednou znemožňuje výběr instalace již stažených aktualizací.

Mne sa to takto zda byt logickejsie. Naco stahovat aktualizacie, ktore potom nenainstalujete? Uz hned pri stahovani sa rozhodnete, co potrebujete, co nie. Setri sa tym internetove pasmo. :-p

No původně jsem to měl kvůli tomu, že se to vždy ptalo 2x - před stahováním a pak před instalací. Jelikož nemám zas tak pomalé připojení, tak jsem si to mohl dovolit.

Když už nyní při uvedeném nastavení aktualizace, jsou předem zvolené aktualizace "hozeny" pod vypnutí počítače (myslím, že to tak dřív nechodilo), tak už fakt nemá smysl uvažovat o jiném nastavení.