Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po instalaci sw a vlozeni cd do mechaniky restart

Sem si zase dal. Je mozne, aby po instalaci Daemon Tools po vlozeni jakehokoliv cd do mechaniky (zabere nacte stopu) doslo k restartu PC, vcetne nouzoveho rezimu ? OS je W2K. Sice dnes vypadl proud na setinku vteriny (coz je vzdy nejhorsi) ale nevim zda to davat do souvislosti trebas se zdrojem (jak na potvoru zrovna zadnej funkcni doma nemam). Na PC kdyz elektrina vypadla nikdo nedelal nic se neistalovalo. SW jsem instaloval az po tom a zadne cd do te doby (cely den) do mechaniky nikdo nedaval. Takze ani nemohu primo rici dela to az instalaci sw. Bohuzel dela to i po odinstalovani sw (ze by neco nekde zustalo v registrech ?). Jeste jsem zkousel nabootovat z cd a to normalne cte, az po volbu zotaveni atd... takze asi spise sw problem. Setkal se s tim z vas nekdo ?

tak moment mozna jsem se blbe vyjadril, to PC normalne najede do OS a funguje. Kdyz dam do mechaniky jakekoliv cd a nacte zavadeci stopu je restart. Registry jsem prolezl vse co melo daemon... jsem vyhazel a nic. Jeste projdu IRQ jestli neni nekde kolize.

Tak jeste hlaska z modre smrti
Stop: 0x0000000A atd...
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Adress 80436E53 base at 804000000, DateStapmp 45ec3c8f - ntoskrln.exe ,

tedy nejaky problem s ovladaci. Odebrat ide radic vcetne mechaniky a zkusit at si to naistaluje sam znovu, nebo jiny postup ? V PC krom grafiky AGP, DVD mechaniky a dvou HD nic neni. Tedy max muzu vyradit jeden HD.