Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DOPORUČTE Notebook ?!

Obracím se na vas zkušení znalci :-D

Mám rok a pul svuj prvni notebook FS Amilo pí 1536 a jsem s nim nad mru spokojen až na to co jsem popsal v dotazu kterej me nikdo nejak nezodpovedel :) -- http://pc.poradna.net/question/view/160655-problem- s-ati-mobility-radeon-x1400 -- poslední přispěvek.

Takže bych rad věděl co by mě kdo doporučil... potřebuju stroj co mě bude po ruce a nebude moc těžkej o baterku moc nejde pokud je to kolem 2h. je to akorat HDD kolem 200GB, RAM 2GB, Procesor něco Zdatného a Graf. kartu co zvladne i par her....žadnej "Gers of war" na tom hrat nebudu....a měl by bejt i připravenej a několikahodinove hovory po SKYPE a hlavně 17 širokouhlej... jak jsem řek kdyby nezlobl tak jsem snim spokojenej..

děkuju za názor případně něco přidam...

dikec

Tak se zkuste nejprv "inspirovat" např.:

http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.jsp?bpath=Note booky%5C17%22%5CCore+2+Duo&stockitem_in_path_start= 18

Cenu neuvádíte... na druhou stranu nejspíše chcete (dle +- navržených požadavků a zmíněného současného notebooku) něco "od cca 24 000 Kč výše".

Máte nějaký cenový strop/představu? Od toho se vše do jisté míry odvíjí... Např. preferujete poměr cena/kvalita, cena/výkon nebo jen kvalita/výkon atp.?

spíše mi jde o to že lide si pořád na něco stěžují....někdo by nekoupil nic jineho než TOSHIBA jiný zase DELL někdo nedá dopustit na ACERA....abych pravdu řekl hodně mi záleži take na Pouzdru...samotném tělu notebooku...mam rád když je z kval. mat. a má hodně užitečných funkcí.....(analog. ovládání hlas. čtečky, rychlé funkce atd.)

Hmm...

v tom případě bych zkusil opravdu nějaký Dell, který si nakonfigurujete a zároveň si vyberete i další představované vlastnosti (v závislosti na typu/výši ceny jsou možné i hořčíkové slitiny, ocelové závěsy atp., rozlišení 17" XGA+/UXGA, velikost/rychlost HDD, barva těla atd.).

http://www1.euro.dell.com/content/products/results. aspx/notebooks?~ck=anav&c=cz&l=cs&s=pad&cs=RC107792 8&a=14~0~43&navla=14~0~43

Jako malý (cenově rozumný) tip - sestavit si Dell Inspiron 1720 dle přání...

Další tip (ale s procesorem "jen" AMD) - nejen hezký design (ale i větší váha):

Asus G2K-7R010G
http://cz.asus.com/products.aspx?modelmenu=1&model= 1861&l1=5&l2=23&l3=524&l4=25
product.jsp

Jistě jsou i další/možná výhodnější/lepší varianty...