Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako napratať filmy do MP3 playera 1GB?

Čawesáč,kúpil som si prehrávač TEAC MP-380 MP3/Video Player 1GB,len má dosť malú kapacitu,aby som si tam okrem pár pesničiek nanominoval aj niekoľko filmov z DVD.Viete mi poradiť software,ktorým si "stlačím" tých niekoľko filmov do menšieho formátu.Tie potom musím pomocou,na inštalačnom disku uvedenom,programíku AVIConverter dať do súboru .avi,lebo len v tomto programe mi film spraví pozerateľným.Sranda,že v iných avikonvertoroch upravený film z DVD mi odmieta prehrať s tým,že súbor má chybný formát(a pritom je .avi).Tak čo hoši,ako na to?Díkes

Tu chybu zrejme pise, pretoze niektory paramater vytvoreneho videa nesuhlasi. Trebars velkost, pomer stran, bitrate audia/videa a pod. Je potrebne zistit, ake video presne ten PMP prehrava a nasledne si tak nastavit vystupne video trebars v MediaCoder-i. :-)