Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava winxp

Zdravím. Projel sem systém programem combofix a ted se mi špatně zobrazuje datum napr. u vlastností souboru, resp. zobrazuje se v tomto formatu rok-mesic-den, hodina. Je to dost nepřehledne a předtím to bylo jine. Lze to nejak nastavit? Dale sem chtěl systém opravit pomocí instalačního cd Winxp pro. Budu moci používat po opravě všechny nainstalovane programy? Nechci dělat reinstal. Předem díky za pomoc.

Prosím poradíte jak mám nastavit defaultně format roku,mesice a casu. Napr. kdyz si vyvolate nabidku vlastnosti u nejakeho souboru a tam mate vytvoreno,zmeneno atd., potreboval bych presne vedet jak je to defaultne. Predem diky!