Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "No signal"

Dobrý den nechal sem si od jedné nejmenované firmy poskládat pc,ale když mi došlo a vše jsem zapojil tak sem zjistil že mi nejde monitor "pise to NO SIGNAL" ? nemohl by mě někdo poradit? Děkuji

Ano pc se zapne, "vrčí":-). Zkoušel jsem to na dvou lcd monitorech ktere maji oba vstupy (benq FP93E a Acer 1917) graficka karta je ati His 1650pro 512mb....Pravěže už sem to měl jednou na reklamaci ale závada furt stejná