Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektret

Da sa vyrobyt elektret z PET flase alebo plexiskla ? Samozrejme roztavenim a spolarizovanim pomocou vysokeho napatie. Ale je vhodny material plexisklo alebo tie pet flase ? Vie mi niekto poradit ??

Aha diki moc. No je tam kade co ale plasty nespomina. Zo samotnej podstaty ale usudzujem ze sa to bude dat akurat nebude taky silny ako povedzme zo skla alebo sludy. Na druhej strane ale vytvorit elektred zo skla by bolo moc narocne.
Takze diki za tu stranku