Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klávesnice Genius

Na klávesnici Genius, model No. KKB-2050 mi nefunguje tlačítko "Insert". Klávesnice je nová, koupená v únoru 2008. Děkuji za odpověď. Helena

Ahoj, pozná se to tak, že při jejím zaktivování se text za kurzorem automaticky přepisuje na jiný, nově upravený. Tzn. že text "necouvá", ale mizí s novými slovy. Používám ji často při editování textu, kdy nemusím opravovanou část označovat myší a deletovat jí, ale mažu ji tím, že píšu. Po skončení opravování pokračuji dále v psaní, nemusím sahat na myš. Je to pro mě rychlejší. Ahoj H.

P.S. Bohužel ani se Shift, jak mi radil další účastník diskuse, Insert nefunguje. Zkusím klávesnici reklamovat.