Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z aktivovací Windows

Prosím o radu. Mám Windows XP Pro OEM (legální) a protože jsem byl líný je aktivovat obvyklým způsobem, použil jsem Win XP Activator. Zmizely mi klíče (a hlavně "bublina") na liště a Windows se ověřily (Genuine validation). Ode dneška mi ale při každém startu systému nabíhá hláška: "Tento produkt je nutné aktivovat. Počet zbývajících dní: 7". Když však chci provést aktivaci, objeví se hláška, že aktivace již byla provedena a tím "dialog" končí. Je možný se z tohohle "začarovanýho kruhu" nějak dostat?

Tím nelegálním XP aktivátorem jsi podle mě nahradil některé soubory z tvých legálních windows souborama z windows xp corporate. Čili teď máš takový mix windows a na lince microsoftu to nevysvětlíš a možnosti máš asi dvě - 1) znovu to přeinstalovat 2) použít jiný xp aktivátor.

Každopádně výsledný guláš co si z windows navařil neodpovídá tomu legálnímu a kontrolou pravosti už nemusí projít.Pokud máš na počítači oem nálepku a doklad o koupi nemuselo by tě to zas tak trápit.