Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpomalení v CRYSIS

Dobrý den, jak je možné, že došlo ke zpomalení ve hře CRYSIS z původních cca 25-35 FPS při prvním hraní na cca 15-25 FPS při hraní podruhé. Po druhé jsem začal hrát ne od začátku, ale z cca druhé uložené pozice. Hraji vše na vysoké detaily bez vyhlazování pouze voda je na velmi vysoké detaily. WINDOWS VISTA. Monitor 19" - rozlišení nativní. Mám C2D 6400 netaktované, GF8800 GT, 2Gb RAM. Nic se v PC neměnilo. Co mohlo způsobit toto zpomalení? Mám pocit, že čím jsem dál ve hře, tím je to pomalejší. Prosím o radu nebo názory. Díky.

zacal bych treba defragmentaci disku, zvazoval bych update grafickych ovladacu a v neposledni rade bych uvazoval o jemnem dotaktovani toho procesoru. Hral jsem Crysis na Ati HD3870 a procesoru E4500 (puvodne 2.2ghz). Pretaktovanim na 3.06ghz se mi max fps nijak dramaticky nezvedlo, ale prestalo to temer kolisat.

Mozna, mas li original, vyskousej taky nejaky patche.