Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikos písma na webu

Zdravím, chtěl bych se zeptat. Nějakým záhadným způsobem se mi změnila velikost písma v IE NA WIN xp PROSSEIONÁL. Je to profilová záležotost. POD JINÝM PROFILEM JE TO NORMÁLNĚ FUNKČNÍ. Když se podívam v IE záložce ZOBRAZI - VELIKOST PÍSMA, tak mam zvolenou nejmenjší velikost. Ale i tak je písmo veliké. Kde se dá změnit ještě velokost písma? Díky

Nepisete, ci to robi na vsetkych strankach.

Skusil by som preventivne premazat vsetky docasne subory, cookies a podobny bordel, skor rucne ako z programu.

Takisto skontrolujte zoom, ci je nastaveny na 100% (aj ked to je asi bezvyznamne, pri vypnuti IE7 sa prehodi do normalu).