Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovládače pro Compaq Presario v6430ef

Inštaloval som WIN XP na nový notebook.Ibaže neviem aký ovládač mám stiahnuť na Radič zbernice SM. Všetky ovládače sťahujem z tejto adresy:http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os= 228&lc=en&cc=us&dlc=en&product=3279923&lang=en. Poraďte, ktorý to je ovládač. Nechcem sťahovať všetky a skúšať.

Změna předmětu, původně: ovládače (JaFi)

ahoj mám problém všem běhá, hry videa, akorát se mi nepodařily nainstalovat dvě zařízení- ve správci zařízení mi žlutě svítí - sítový adaptér, neznámé zařízení - nevim kde najít ovladače už jsem stáhl snad všechny ze stránek HP.