Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno web.kamera

Zakoupil jsem si web.kameru QuickCam Messenger od firmy Logitech a mám problém když jí chci spustit napíšemě to tuto chybu-Překročení šířky pásma řadiče usb.Řadič nemá dostatek dostupné šířky pásma pro logitech usb camera.Nevíte náhodou co to znamená a jak mám tuto chybu odstranit.Zkoušel jsem to dát do jiného usb ale je to stejný,přeinstalování ovladačů taky nic

pokud jsi instaloval ovladače kamery z přiloženého CD, tak se podívej na web Logitechu a stáhni si nejnovejší ovladače (drivery) a instaluj, nejdříve ale odinstaluj ty předchozí co tam máš, tohle by mohlo zabrat

pokud to je jinak, tak bych před koupí PCI řadiče, přeinstaloval wokna a všem USB zařízením bych instaloval co nejnovější drivery, bych se divil, že by usb řadič neutáhl těch pár zařízení :x:®