Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Miranda - diakritika

Zdar mam ICQ (z donuceni) a protoze icq klienta nesnasim, tak to mam na mirande, jenze kamosi proste neumej psat bez diakritiky a me se v mirande misto dikaritiky zobrazui nesmyslne znaky, nevite co s tim?

Takové nastavení se neprojeví okamžitě, ale nejspíše po restartu Mirandy.
Jednou také někde pomohlo (Myslím že u Paint Shop Pro), že se přehodil font na třeba Arial, pak restart a přehození na Verdanu (nebo proste zpět).
Ono si to zamotá bity a tím, že se zachováš jako lstivý Afghánec, to tak dokonale zmateš, že to raději ukazuje dobře. :-)