Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak nejlépe odstranit virus

Dobrý den...chci se zeptat jaká je optimální varianta na odstranení škodlivého
viru z pc..Mám avast home 4.7 a našel mi 9 virů...mám je dát do truhly .nebo smazat rovnou.nebo smazat po restartu...či opravit..opravitélné jsou pouze některé.mám např.C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\DATA\moved\1294905354.ex Win32:Trojan-gen {Other} a ostatní sou ze stejné složky...

pohybuji se pouze na přibližně 10 web stránkách, které jsou bezpečné...Tedy podle mého aspon myslím....takže nevím kde si viry v pc berou...zajímavé je že viry mam téměř vždy když nechám testovat disky ale antivir mě na ne nikdy neupozorní už když se dobývají do pc:.(