Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové PC

Dobrý dem, chci si pořídit nový PC za nízkou cenu. Vybral jsem si:
Základní Deska: Gigabyte GA-X38-DS4 - Intel X38
Operační Pamet: Kingston DIMM 2048MB DDR II 800MHz KVR800D2N5K2/2G
Procesor: Intel Pentium Dual-Core E2180 2,0GHz 1MB 800MHz 775pin BOX
Grafika: MicroStar NX8600GT-TD256E-OC/D2 256MB, PCI-E
Zdroj: Corsair Power Supply HX620 620W
Chladič: Thermaltake CL-P0220 GoldenOrb II
Skřín: Acutake ACU-Frame (ROHS version)
Mechanika: Samsung SH-S203D černá
Chtěl bych vědět co by jste mi vitkli nobo doporučili. Děkuji

levne pc? Tak proc takova nobl deska? Misto chladice TT golden orb bych vzal normalni Freezer, Na zdroji se da taky usetrit, tohle monstrum je asi zbytecny (kolem 500W treba Fortron nebo Chieftec bych volil ja...bo OEM Seasonic). Stejne tak 8600GT bych neoznacil za dobry vyber. Nizsi stredni tridu asi raci Ati, treba 3850ku :-)

A na co by měl ten PC být? Jestli na hry, tak ber jinou grafiku, ATI Sapphire HD 3850 nebo 3870 DDR4. NX8600GT ti za chvíli přestane stačit, respektive na něco nestačí už teď, takže ta investice se vyplatí. RAMky ber dual-channel kit 2x1024MB, budou rychlejší, protože se data budou načítat do obou modulů současně.