Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Domácí síť a internet od UPC přes router - prosííím pomoc!

Zdravím zase po čase,
mám 2 PC (WXP home, Vista home premium) a připojení od UPC. Chtěla bych si udělat síť (ethernetovou) aby šel internet na obou PC. Mám router. Ale nevím, jak na to. Přečetla jsem tady návody, dotazy a prostě nevím, co se po mně chce :-[.
Zdá se mi, že bych měla nastavit IP adresu, ale zase někde píšou, že to UPC dělá samo.
Připojit kabely asi nebude stačit???
Prosím o pomoc - už se s tím trápím 2 dny :.(.
Dík Jana

D-link DIR-100
Příručka je, jedna papírová, ve které je dát instalační CD, že mě povede, ale tam jsem skončila u kroku připojit internet - jaký typ připojení mám - dávala jsem ten doporučený i dynamickou adresu, ale vždycky mi to hodilo chybu při instalaci.
Volala jsem na UPC, prý tam mám dát dynamickou.
Pak je návod na CD v Akrobatu a tam píšou o nějakém nastavování IP adres.
Tak nevím co...
Jana :-(