Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zvuk ve filmu

Při přehrávání filmů jde velmi slabě zvuk a je trochu zkreslený. Ruchy jsou slyšet dobře, slabě jde jen český zvuk. Je to stejné když film přehrávám v neru nebo v jiném přehrávači. Ze začátku šel zvuk normálně, ale zkoušel jsem potlačit ruchy a asi jsem něco zvoral. Teť si stím nevím rady. Prosím poraďte jak to napravit. Díky Karel W.

Je to stejné u DVD originálu i u DVD-R vypáleného-jiný film. Zatím nemám možnost vyzkoušet DivX. Na Neru je nastaveno //Česky (Dolby Digital)//. Jiné nastavení jsem nenašel. Je to stejné ve všech jazycích. Jak zjistím jestli jsou ovladače zvukovky a kodeky OK? Hudební CD fungují normálně.