Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VLC a Visty

Dobrý den, mám dotázek ohledně programu na přehrávání televize VLC. Nainstalovala jsem ho, nastavila a funguje, takze vsechno ok, ale jen pod Win XP, jakmile to nastavim uplne stejne pod Vistama, tak na jednom pc bezi jen zvuk a obraz je cerny a na druhem je obraz bily a bez zvuku...dokaze mi nekdo poradit cim by to mohlo byt? Diky moc

Co tak skusit:

1. Open VLC media player.
2. Click on Settings and select Preferences....
3. Expand Video and click on Output modules. Note that DON’T expand Output modules, just click on it.
4. Check Advanced options in the lower right corner.
5. Set Video output module to either "DirectX", "OpenGL" or "Windows GDI"

You’ll need to restart VLC media player after the change.

(zdroj)

Koniec koncov, tu je popisany presne vas problem a riesia ho rovnako. ;-)