Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gmail drive

Dobrý den, měl bych dotaz na instalaci Gmail Drive. Gmail Drive používám jako schránku dokumentu, kde si mohou kolegové i žáci stáhnout texty. Při instalaci mám v TENTO POČÍTAČ disk JINÝ označený Gmai Drivel. Po vložení adresy,hesla a uloží se mi nastavení - otevře adresář tohoto disku. A teď ten dotaz je možné nainstalovat ještě jeden Gmail jehož nejsem "majitelem" a má jiný název a heslo a normálně jej používáme jako úložiště a nemusel stále přepisovat adresu a heslo. Prostě v kategorii JINÝ ne jeden GMAIL DRIVE, ale dva. Děkuji
Změna předmětu, původně: Gmail (fromM2U)

S dovolením neodpovím na otázku, ale ráda bych upozornila, že GDrive je v rozporu s pravidly užívání Gmailu a že vám tedy účet u Gmailu může být zablokován. Proto doporučuji využívat oficiální online úložiště od jiných poskytovatelů, v současné době jich existuje dost a řada z nich je zadarmo.