Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s DVD/RW Pioneer DVR-110D

Dobrý den prosím o pomoc. Mám DVD/RW Pioneer DVR-110D, CD čte a pálí bez problémů DVD také přečte, ale když vložím prázdné DVD tak se nenačte, tudíž na něj nelze pálit. Tváří se jako Jednotka CD-Rom a ukáže se mi 0 bajtů volného místa. Kde může být problém? Je možné, že je to špatným nastavením v BIOSU? Moc se v něm nevyznám, tak prosím o radu. Mám OS Windows XP Home Děkuji

BIOS s tym nema nic spolocne.
Je mozne ze vypalovacka to tvoje medium nepozna (moze pomoct upgrade firmware mechaniky, ak je novsi k dispozicii na strankach vyrobcu mechaniky. Pozor nebezpecna operacia, nerobit ak nevies co robis) Alebo je mechanika vadna alebo mas problem s vypalovacim SW vo Win. Skus pouzit ine DVD medium najlepsie taku znacku/typ ktoru ta vypalovacka uz niekedy rozpoznala.