Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozvedeni "vzdusneho" internetu po dome

Mam od O2 internet vzduchem (kombo modem tedy UMTS,CDMA podle potreby). Chodi to super na vsech 3 pocitacich co jsou v dome. (kdyz je to k nim pripojeno)
Potrebuju ale poradit jak ho rozvest z jednoho PC na ostatni az dva - sdilet ale bezpecne...
dik

Podívej se na stránku hardware , jestli máš od O2 některý z uvedených kompatibilních modemů.
Jestli ano, stačí koupit libovolný z uvedených kompatibilních wifi-routerů (například Asus WL-500gP) a můžeš přes něj sdílet internet z modemu pro celou domácnost - přes wifi i přes 5 ethernet portů. Modem k routeru připojíš přes USB.