Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizácie

Sústavne sa mi inštalujú "Aktualizácie systému Windows XP (KB xxxxxx).Je ich už asi 110.Chcem sa spýtať: slúžia k niečomu, sú potrebné alebo ich môžem odinštalovať.Mam xp-prof.SP2.
System dlho po zapnutí nabieha,neviem či aj nespomalujú vykonávanie operácií.Ak by ich bolo možné bez ujmy odinštalovať tak akým spôsobom , pretože po odinštalovaní každej jednej aktualizácie sa musí pc reštartovať.Takže by mi to trvalo celý deň.A ako sa dajú tieto aktualizácie vypnúť aby sa neinštalovali.Asi pred rokom som mal tento istý systém a žiadne aktualizácie sa mi neinštalovali a šlo všetko dobre aj bez nich.

Nevím, zda činíš dobře :-? Ale řekl bych, že ne... Zpomalování systému bude mít příčinu spíše ve všeobecné zabordelizovanosti Windowsů instalací/odinstalací všelijakých aplikací než v bezpečnostních záplatách (spíše > 99%).

Snad nejlepší by byla čerstvá instalace WinXP SP2