Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Flash disk na Vista do XP

Dobrý den, potřeboval bych prosím poradit.
Dostal jsem reklamní USB flash disk určený na Vindows Vista, ale mám XP Home.
Tento flash disk mi na XP nejde, pouze se zobrazí ikona např.Disk F, ale otevřít nejde. Zkoušel jsem ho naformátovat pomocí nabídky při kliknutí pravého tlačítka na myši a výběru naformátovat, ale také to nejde.
Je nějaká možnost, že by USB flash disk fungoval i na XP?
Nejsem zrovna pokročilý uživatel PC, proto volím tuto cestu a doufám v pomoc.
Za odpověď moc děkuji!
mc78@centrum.cz

Su z Brna.8-)
Včera jsem to zkoušel znovu, disk se na chvíli otevřel. Zformátoval jsem ho a pak zkusil natáhnout nějaké soubory, ale po chvíli se to přerušilo.
Možná jde jen o vadné flahs disky...
Jiné flash disky mi jdou v pohodě. Jen tyto nějak nejdou....:-(