Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formát videa, prezentace

Poraďte, prosím, někdo začátečníkovi.Zhotovím film (prezentaci)ve Windows Movie Maker
nebo Photo Story 3 - po uložení a vypálení na CD nebo DVD (R, RW) je ve formátu WMA či WMV a na DVD přehrávači ho tedy nespustím. Do jakého formátu film převést a jak (nejlépe samozřejmě program v češtině).
Děkuji za pomoc.

Je najprv potrebne vediet, ake formaty DVD prehravac podporuje. Trebars nejaky DivX, ci len cisto DVD filmy (pripad starsich prehravacov).

Najlepsie je film previes na DVD film, trebars pomocou The Film Machine, ci existuje v cestine, netusim.

Z platenych (existuje free na vyskusanie, jednorazovo postaci) je to ConvertXtoDVD.

Takisto mozete skusit vyhladavanie, ako prerobit video na DVD film. ;-)