Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika ve hře

prosím Vás, chtěl bych vědět od někoho kdo má zkušenost s fyzickou kartou ageia, jak výrazně pomáhá hrám (plynulost, atd...). Nainstaloval jsem si hru Jericho, která mi jede naprosto pěkně, ale jen tehdy, když vypnu veškeré speciální efekty, jako jsou filtrování, vertikální synchronizace a další. A však při zapnutí těchto efektů je hra naprosto nehratelná v úsecích kde jsou výbuchy, světlo a jiné efekty. Kompl mi totálně zatuhne a nemohu se skoro ani pohnout, je to zralý tak akorát na restart počitače. Tak jsem chtěl vědět jestli by mi tato karta pomohla u takových her a do jaké míry. Muj počitač ´= Intel Core 2 Duo 2.2Ghz, 2GH operační paměť, ati radeon x 1950pro. Prosím odpovězte

Nepatrny rozdil s hranim s Aegeiou tam je, ale ne v tom ze by ti to pomohlo s vykonem navic. Kouzlo te karty je v tom, ze musis mit ultranabusenou masinu, na ktere ti ta hra pojede i tak a s tou kartou to pak vypada trosku lepe. Jen ti s tim fps jeste navic malinko klesnou. Porid si lepsi grafiku, na Aegeiu zapomen :-)