Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon

Dobry vecer mam takovy menci problem...newim jak si mam zesilit mikrofon u pc??poradil by mi nekdo prosim??Operecni system nebo co to je mam Vistu

Ovládací panely, pak buď složku Zvuk, tam najít patřičný mikrofon (může být frontmic, v kamerce apod.), vlastnosti ,nastavení, je tam šoupátko na zesílení. Anebo ovl. kartu Realtec (či co tam máte), tam najít záznam, add. atd.stejně jako předtím.