Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde sestavit pc sestavu

dobrý den. mohl by mi prosím někdo poradit, kde si nechat sestavit pc sestavu, nějaké reference na firmy, nechci naletět nebo tak, uvažoval jsem třeba na mironet.cz, ale budu rád za nějakou pomoc od zkušenějších. děkuji a pěkný den

Zaruka - vetsinou dva roky (treba Abacus -daval na desky biostar tri roky, prodejce ti da ale jen dva)na nektere ne box procesory je jenom rok a treba firmam na notebooky ma Acer taky jenom rok.

Nektere e-shopy maji i kamene obchody (s dobrymi cenami)
v tom pripade nejlepe zajit primo to konkretniho obchodu
a domluvit se primo z prodejcem. V normalnim krame se lepe vyrizuji reklamace.(rychleji)