Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s explorerem 6

Prosím poraďte.Mám explorer 6 a nějak se mi změnila domovská stránka seznam.Při zapnutí internetu mi místo seznamu vyskočí stránka inernet security a pořád to ukazuje nějaké stránky na anti spywery.Když dám v násrojích změnit domovskou stránku tak tam kde se to píše je napsano about blank.Díky za rady co stím.

Bylo ti doporučeno hledání- tedy do hledání ( na obrazovce je vpravo) hledaný výraz: suspenzor . Vypíše ti to podobné dotazy- nejsi první, kdo má stejný problém :-) .Doporučuje se stáhnout program:
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/bezp ecnost/ochrana_pocitace/superantispyware , nainstalovat, aktualizovat a použít :-)
Přečtěte si taky tyhle stránky: go.php a hlavně se podle nich zařiďte = prevence