Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krácení DVD

Dobrý den,mám takový problém,potřebuju vypálit film,který má 6,87 GB,potřeboval bych ho zkrátit na DVD 4,7 GB,nevím jak se tento proces přesně nazývá,ale ani nevím jak se to dělá,jen jsem otom slyšel.Děkuji

V DVD Shrinku si otevřete originální DVD, potom klikněte na Vytvořit nové a ze seznamu přetáhněte doleva jenom Hlavní film. Zruště zatržítka u audio stop, které nepotřebujete (to samé s titulky), a zvolte Zálohovat. Potom si vyberete, zda film uložit na HDD, vypálit jako .ISO, či rovnou na DVD. :-)