Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MP4 přehrávač

Ahoj lidi.Prosím o radu.Koupil jsem si mp4 přehrávač,ale ať do něj uložím video ve formátu MP4,3GP či v jakémkoliv jiném,tak to tam sice je(zjistil jsem to při prohlížení souborů MP4 přehrávače),ale když ho od počítače odpojím,tak to nenajdu.Nevíte někdo jak to vyřešit?Případné odpovědi prosím zasílejte na mailovou adresu _____@seznam.cz Díky Radek.

na mail neodpovídáme. Toto je veřejná poradna. Díky, že čtete a ctíte naše pravidla. (touchwood) (touchwood)

Este ze nepisete o aky mp4 prehravac sa jedna. Aj tak je to jedno, temer vsetky tieto prehravace potrebuju vsetky typy videi prerobit na svoj obraz, pomocou dodaneho softveru, trebars Jet Converter ci ineho. Asi je nemyslitelne, aby vam prehraval vas prehravac videa v 1280x1024 rozliseni, ze ano?