Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s hrami (grafikou)..

Ahoj, mám Athlon XP 2400+, 1 Gb DDR 400, zdroj 400 W, doteď jsem měl grafiku agp Asus GeForce FX 5200 180 Mb, ale teď jsem přešel na nVidia 7600 GS 256 Mb. A když teď spustim hru kterou sem s předešlou grafikou hrál, tak se do nich vždy dostanu,ale vždy se mi každá hra řízne a zamrzne,buď v menu nebo po úvodním videu a intru když už se mi spustí samotná hra a musím dát natvrdo reset.Dělaj mi to všechny hry co sem s předešlou grafikou hrál.. Napájení mám do karty srávně, zdroj je taky silnej a grafika má teplotu kolem těch 57 stupnů,takže přehřátá taky není.A ovladače sou taky v poho. Nevěděl by někdo čim by to mohlo bejt?

Máš nainstalován DirectX 9.0c? Kdy má 57°C? Při normální práci ne? Pak se může vyšplhat na 100°C a problém se zamrznutím na světě :-). Jo a ten zdroj je Eurocase nebo nějaký ChiefTec, Fortron atd? Pokud Eurocase, tak má 250W :-p, pokud něco normálního, tak má 400W. Tak i tak ještě jednou zkus se vším pořádně zahejbat. Taky můžeš otestovat paměti MemTestem

No všechno právě špatně:-)Directy samozřejmě mám, zdoj je fortron a teplota za normálního chodu kdy nic nedělám je kolem 42 stupnú.. Právě kvůli tomu mám zmatek, jinak bych snad ani neotravoval:-D