Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přerušování internetu

Dobrý den
Mám O2 internet ADSL a při hraní her nebo při přehrávání videí na internetu se mi náhle spojení přeruší a musím počítač restartovat.
Síťovku mám integrovanou a modem přímo od O2.

1. používáš ADSL modem nebo ADSL router?
2. co je to za značku a typ?
3. jsi si jistý, že máš kabeláž připojenou korektně (tj. splitter před všemi telefony a DSL koncový bod ve správné zdířce?)

tak to pak jedině opravit Windows. USB modemy nebrat, pořídit nějaký DSL router (moje oblíbené jsou aktuálně D-link 584T - pozor, ne 684T!)

edit: vždyť je to router! Co si vymýšlíš o modemu?! http://www.cz.o2.com/osobni/cz/telefony_a_zarizeni/ modemy_a_data/koncova_zarizeni/index.html

edit2: a kde je zbytek odpovědí na otázky?