Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak otevřít soubor PS

Zdravim. na tyto soubory jsem si stáhnul GSview a nainstaloval ho. Když jsem v něm chtěl otevřít nějaký soubor PS, napsalo to, ať si stáhnu ghostscript. Tudíž jsem to stáhnul, rozzipoval, ale nevím co s tím dále. Poradí někdo, jak udělat, abych ty soubory otevřel?

Ahojte,
mám obdobrý problém. Mám soubou dbsys.ps. Zkoušela jsem to otevřít v pspadu ale ticho po pěšině, jen spousta ascii znaků.
Je to určo psané v texlive, jen ho nemám nainstalovaný a instalace by mi trvalacelý den.
Není tu někdo prosím kdo by mi poradil nějakou rychleší cestu otevření tohoto souboru?
Díky moc