Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnova uložených prihlasovacich udajov (LOGIN+PASSWORD)

Dobry den,

Pouzivam internetbanking (IB) a kedze mam vlastny notebook ktory vyuzivam vyhradne ja, pri logovani si meno&heslo nechavam automaticky ukladat - zrychluje to robotu.

Teraz mam vsak problem a sice, mal som ulozene meno a heslo... no pri dnesnom logovani tam uz nebolo, resp. je tam na vyber "meno" ked kliknem do prislusneho policka. Heslo vsak nie.
(predtym tam bez kliknutia bolo aj meno aj heslo a ja som len potvrdil).

Tak teraz neviem ci sa to po urcitom case automaticky vymazalo z pamati, ale tieto prihlasovacie udaje uz nemam k dispozicii, som mimo Slovenska a potrebujem pracovat s tym bankovym uctom.

Neviete nejake riesenie na obnovenie tychto udajov?
(potvrdzujuce ciselne kombinacie GRIDkarty mam ulozene v mob.tel.)

za postrehy vopred dakujem.

A ty to heslo nevies ci co? Mozes mat potom dobry problem nakolko system mava nastavene standartne 42 dni tusim a potom musismheslo zmenit, preto ti ho asi zmazal. Toto ale plati pre uziv. konta v systeme, ale bohvie ci aj pre hesla v IE,,,,nepises totiz o ktore heslo ti ide.