Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem otřesy u HDD

Jak moc vadí otřesy zapnutému HDD?
výrobce udává přetížení 60 G, co to je?
Co už HDD vadí a co ještě ne? hovořím o desktopovém modelu.
Mám PC na kraji rozviklaného stolu /výchylka tak 3 mm když se o něj opřu/ může to vadit HDD?
Občas o stůl zakopnu a náraz je to o dost větší, ale furt nevím, kolik to je G

Na podobnu temu sme diskutovali uz pred rokom: http://pc.poradna.net/question/view/92627-ako-setri t-harddisk-aby-vydrzal
Moc sa odvtedy nezmenilo. Je potrebne vziat do uvahy, ze desktopove HDD su vyrobene s mensou odolnostou voci otrasom, padom a pod. kedze sa s tym pri ich navrhovani jednoducho nepocita.

Stol je potrebne podlozit, A4 papier sa najde v kazdej domacnosti, nie? (v CR tusim tiez dostava kazda domacnost rocne 15kg reklamnych letakov :-D)

v CR tusim tiez dostava kazda domacnost rocne 15kg reklamnych letakov

Tak to hrubo pritlac :-D! Denne taham ze schranky asi pul kila spamu. Je to sice dobre na slupky od zemaku, ale to bych jich musel sezrat nekolik tun. Nejlepsi je, ze kdyz si das na schranku cedulku ve smyslu "nechci reklamy", mas jich tam pak dvakrat tolik. Ty mrchy, co to roznaseji, se evidentne msti za tvou neochotu akceptovat jejich tvrdou praci...