Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je nejak mozne odeslat fax napr z auta ?

ahoj.potreboval bych obcas poslat fax kdyz jsem na cestach.
mam notes s winxp,gprs pcmcia kartou,a nevim jaky model faxu vybrat.
jsem co se tyce propojeni faxu a pc totalni laik,a netusim jake funkce musi fax umet,aby se dal propojit s pc,a aby k odesilani pouzival pcmcia kartu.
je vubec u nas na trhu nejaky model co umi bezet i na 12v,a dal by se pouzit ?
diky za pripadne info,google moc nepomohl.

"fax" ako zariadenie ti je na cestach naprd kedze a) nemas ho kam strcit (nemas pevnu linku) b) zbytocne by si so sebou tahal 5kg bednu :)

Ak mas to co chces poslat v elektronickej podobe tak potrebujes len faxovaci program v notebooku, zvykne byt sucastou ovladacov k modemu, a potrebujes skontaktovat svojho mobilneho operatora ze ci umoznuje poslat fax cez gprs u tvojho mobilneho pausalu a ak nie tak ze aku sluzbu mas k svojmu pausalu dokupit.

Ak mas to co chces poslat v papierovej podobe tak potrebujes scanner napr do USB, aby si to co chces poslat previedol do el.podoby, a pokracujes tym co som pisal vyssie.

Nebo digifoťák, je menší než skener a kopie papírového lejstra s ním jde pořídit taky.