Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukládáni historie internetu

Ahoj....nezná někdo náhodou nějaký program na ukládáni historie internetu????Vím že se do historie můžu normálně podívat v prohlížeči...ale já bych chtěla ještě nějaký program zvlášť do kterého se bude vše ukládat!!! Předem děkuji za odpovědi!!!:-*

O co ti jde? Seznam navštívenejch stránek? Obsah prohlíženejch stránek? K jakýmu účelu to potřebuješ, že nestačí přístup z prohlížeče?

Za všechny slušný lidi tě prosím, abys na konci věty používala jen jedno interpunkční znamínko. Děkuji.

Pavel

Hm. A o co ti jde? Hodláš sledovat sám(a) sebe, či někoho jiného?
V prvním případě Ti stačí co poskytují operační systémy, v případě druhém je spousta "šmírovacích" programů, ale ty si najdi sám(a).
Pokud jde o hlídání dětí, o čemž pochybuji, ale je to možné, nastav jim vlastní účty s omezeními dle Tvého zvážení.